Με clasico και ΑΕΚ – Άρης οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Το παιχνίδι της ΑΕΚ με τον Άρη στο ΟΑΚΑ ξεχωρίζει από το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας, την ώρα που στην Ευρώπη, άπαντες θα έχουν στραμμένο το «βλέμμα» τους στο clasico της Ισπανίας, ανάμεσα στη Ρεάλ Μαδρίτης και τη Μπαρτσελόνα.

Οι αθλητικές μεταδόσεις

COSMOTE SPORT 4
San Antonio Spurs-Los Angeles Lakers
NBA 03:30

COSMOTE SPORT 7
Australian Motorcycle Grand Prix
Moto 3 03:45

COSMOTE SPORT 8
Volkan Oezdemir »No Time»-Anthony Smith »Lion Heart»
UFC Fight Night 05:00

EUROSPORT 2
Ο Γύρος του Χαϊνάν
Ποδηλασία 07:00

COSMOTE SPORT 2
Χετάφε-Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00

COSMOTE SPORT 8
Ισπανία, SS19 Santa Marina 2 Power Stage
WRC 13:00

COSMOTE SPORT 9
WTA Finals Singapore, Τελικός
Τένις 13:30

COSMOTE SPORT 4
Μπαρτσελόνα-Μπανταλόνα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:30

NOVASPORTS 1
Σασουόλο – Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30

COSMOTE SPORT 7
Χίμκι-Ούνικς Καζάν
VTB United League 14:00

COSMOTE SPORT 3
Νυρεμβέργη-Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα 14:30

COSMOTE SPORT 8
ATP 500 Erste Bank Open, Τελικός
Τένις 15:00

ΕΡΤ3
Παναχαϊκή-Αιγινιακός
Football League 15:00

COSMOTE SPORT 1
Κρίσταλ Πάλας-Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 15:30

FOX
Jaguars – Eagles
NFL 15:30

NOVASPORTS 1
Άγιαξ – Φέγενοορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 15:30

NOVASPORTS 4
Τζένοα – Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE SPORT 6
ATP 500 Swiss Indoors Basel, Τελικός
Τένις 16:00

NOVASPORTS 5
ΣΠΑΛ – Φροζινόνε
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

NOVASPORTS 3
Κάλιαρι – Κιέβο Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE SPORT 3
Λειψία-Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

ΕΡΤ3
Ελλάδα – ΠΓΔΜ
Χάντμπολ 17:00

COSMOTE SPORT 1
Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:15

NOVASPORTS 4
Λασκ – Σάλτσμπουργκ
Πρωτάθλημα Αυστρίας 18:00

COSMOTE SPORT 2
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Έβερτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα 18:00

COSMOTE SPORT 3
Βέρντερ Βρέμης-Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα 19:00

NOVASPORTS 3
Μίλαν – Σαμπντόρια
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

ΕΡΤ1
Παναιτωλικός – Αστέρας
Super League 19:00

NOVASPORTS 1
ΑΕΚ – Άρης
Super League 19:30

COSMOTE SPORT 8
Αλαβές-Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 9
Πόρτο-Φεϊρένσε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 6
Εστουντιάντες-Μπασκόνια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 20:15

COSMOTE SPORT 7
Martinsville First Data 500
NASCAR Cup Series 20:30

COSMOTE SPORT 5
Mexican Grand Prix
Formula 1 20:45

ΕΡΤ2
Mexican Grand Prix
Formula 1 21:10

NOVASPORTS 2
Νάπολι – Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:30

COSMOTE SPORT 9
Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μποαβίστα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 22:00

EUROSPORT 2
Grand Prix Καναδά
Καλιτεχνικό πατινάζ 22:00

NOVASPORTS 3
Μαρσέιγ – Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα 22:00

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here