Με Ολυμπιακό οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Το παιχνίδι του Ολυμπιακού με τον ΟΦΗ στο Καραϊσκάκης για την 7η αγωνιστική της Superleague, ξεχωρίζει από το τηλεοπτικό αθλητικό πρόγραμμα του Σαββάτου 19 Οκτωβρίου, το οποίο περιλαμβάνει και αγώνες από τα κορυφαία πρωταθλήματα της Ευρώπης. Οι αθλητικές μεταδόσεις

14:00 COSMOTE SPORT 8
Σαν Πάουλι – Ντάρμσταντ
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

14:00 ΕΡΤ SPORTS
ΑΝΟ Γλυφάδας – Απόλλων Σμύρνης
Α1 Πόλο Ανδρών

14:00 COSMOTE SPORT 2
Έιμπαρ – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:30 COSMOTE SPORT 1
Έβερτον – Γουέστ Χαμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30 NOVASPORTS 2
Μπλάκμπερν – Χάντερσφιλντ
Championship Αγγλίας

15:00 ΕΡΤ3
Καλαμάτα – Ιωνικός
Football League

15:00 COSMOTE SPORT 6
2019 ATP World Tour 250
Τένις

15:45 ΕΡΤ PLAY 4
Λάρισα – Ηρακλής
Basket League

15:45 ΕΡΤ PLAY 2
Άρης – Ιωνικός
Basket League

15:45 ΕΡΤ PLAY 1
Προμηθέας – Κολοσσός
Basket League

15:45 ΕΡΤ PLAY 3
Πανιώνιος – Ρέθυμνο
Basket League

16:00 FOX SPORTS
College Gameday 2019 Ε10
NCAA

16:00 NOVASPORTS 1
Λάτσιο – Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 9
Ουνιόν Βερολίνου – Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8
Βέρντερ Βρέμης – Χέρτα Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 7
Λειψία – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3
Άουγκσμπουργκ – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

17:00 COSMOTE SPORT 5
Ατλέτικο Μαδρίτης – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 COSMOTE SPORT 4
ΑΕΚ – Περιστέρι
Basket League

17:00 COSMOTE SPORT 2
Τότεναμ – Γουότφορντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00 NOVASPORTS 4
Μπάρνσλι – Σουόνσι
Championship Αγγλίας

17:45 ΕΡΤ SPORTS
ΠΑΟΚ – ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Basket League

18:00 COSMOTE SPORT 6
2019 ATP World Tour 250
Τένις

18:30 NOVASPORTS 5
Λιόν – Ντιζόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:40 NOVASPORTS 3
Προημιτελικός
Socca World Cup

19:00 NOVASPORTS 1
Νάπολι – Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 3
Ντόρτμουντ – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 1
Κρίσταλ Πάλας – Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 2
Χετάφε – Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 NOVASPORTS 4
Βάαλβικ – Αγιαξ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

19:30 NOVASPORTS 2
Ολυμπιακός – ΟΦΗ
Super League

19:45 NOVASPORTS 3
Προημιτελικός
Socca World Cup

20:00 ΕΡΤ SPORTS
Παναιτωλικός – ΑΕΛ
Super League

20:00 EUROSPORT 2
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
Ποδηλασία

20:50 NOVASPORTS 3
Προημιτελικός
Socca World Cup

21:00 COSMOTE SPORT 9
Μπαρτσελόνα – Παρί Σεν Ζερμέν
VELUX EHF Champions League

21:30 COSMOTE SPORT 8
Ομπραντόιρο – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

21:30 COSMOTE SPORT 7
Σκάντιτσι – Σαν Μπερνάρντο Κούνεο
Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ

21:45 NOVASPORTS 1
Γιουβέντους – Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45 NOVASPORTS 4
Ουτρέχτη – Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:55 NOVASPORTS 3
Προημιτελικός
Socca World Cup

22:00 COSMOTE SPORT 2
Μαγιόρκα – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

Αφήστε ένα μήνυμα

Please enter your comment!
Please enter your name here