Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αναμετρήσεις του Παναθηναϊκού, της ΑΕΚ και του ΠΑΟΚ για την ενδέκατη αγωνιστική της Superleague ξεχωρίζουν από τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (24/11).

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου περιλαμβάνει ακόμα πολλά παιχνίδια από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα αλλά κι αγώνες για την έβδομη αγωνιστική της Basket League.
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

10:00
Eurosport 2
Κέρλινγκ: Τελικός Γυναικών
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα, Εσθονία

14:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Ντάρμσταντ-Κολονία
Bundesliga 2

14:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Έιμπαρ-Ρεάλ Μαδρίτης
LaLiga Santander

14:30
Novasports 1HD
Ρόδεραμ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Championship

15:00
Eurosport 2
Κέρλινγκ: Τελικός Ανδρών
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα, Εσθονία

15:45
ΕΡΤ Play2
Προμηθέας – Κύμη
Basket League

15:45
ΕΡΤ Play1
Ρέθυμνο – Χολαργός
Basket League

16:00
Novasports 2HD
Ουντινέζε – Ρόμα
Serie A

16:00
ΕΡΤ HD
Παναθηναϊκός – Απόλλων Σμύρνης
Super League

16:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Βόλφσμπουργκ-Λειψία
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Άουγκσμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Βερολίνου-Χόφενχαϊμ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Μάιντς-Ντόρτμουντ
Bundesliga

16:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπάγερν Μονάχου-Φορτούνα Ντίσελντορφ
Bundesliga

17:00
Novasports 3HD
Στόουκ – ΚΠΡ
Championship

17:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Γουότφορντ-Λίβερπουλ
Premier League

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ζενίτ-Ζιέλονα Γκόρα
VTB United League

17:15
COSMOTE SPORT 4 HD
Βαλένθια-Ράγιο Βαγεκάνo
LaLiga Santander

17:15
Novasports 1HD
Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΛ
Super League

18:00
Novasports 5HD
Χάρτμπεργκ – Σάλτσμπουργκ
Αυστριακό πρωτάθλημα

18:00
Novasports 4HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Τουλούζ
Ligue 1

18:00
ΕΡΤ2
Περιστέρι – Λαύριο
Basket League

19:00
Novasports 3HD
Γιουβέντους – ΣΠΑΛ
Serie A

19:00
FOX Sports
Georgetown Hoyas – Campbell Fighting Camels
NCAA College Basketball

19:00
ΕΡΤ HD
Παναιτωλικός – ΑΕΚ
Super League

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Κιέλτσε-Μπαρτσελόνα
VELUX EHF Champions League Χάντμπολ

19:30
Novasports 1HD
Μπρέντα – Άγιαξ
Eredivisie

19:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε-Νυρεμβέργη
Bundesliga

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Ουέσκα-Λεβάντε
LaLiga Santander

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ-Τσέλσι
Premier League

19:30
Novasports 2HD
ΠΑΟΚ – Ξάνθη
Super League

21:00
Eurosport 2
Καλλιτεχνικό πατινάζ: Grand Prix Γαλλίας
Καλλιτεχνικό πατινάζ

21:00
FOX Sports
Rangers – Capitals
NHL

21:00
Novasports 3HD
Καέν – Μονακό
Ligue 1

21:30
Novasports 1HD
Ίντερ – Φροζινόνε
Serie A

21:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Γκραν Κανάρια-Εστουντιάντες
ACB Liga Endesa

21:45
Novasports 4HD
Αϊντχόφεν – Χερενφέιν
Eredivisie

21:45
OPEN TV
Ρίβερ Πλέιτ – Μπόκα Τζούνιορς
Τελικός Κόπα Λιμπερταδόρες

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα
LaLiga Santander

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here