Αθλητικές μεταδόσεις με προκριματικά Euro 2020 και τελικό κυπέλλου μπάσκετ

Οι αγώνες των προκριματικών του Euro 2020, αλλά και ο τελικός του Final Four του Κυπέλλου Γυναικών μεταξύ της Νίκης Λευκάδας και του Ολυμπιακού συγκεντρώνουν το ενδιαφέρον από το τηλεοπτικό πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (24.03.2019).

Οι αθλητικές μεταδόσεις

12:00

COSMOTE SPORT 7 HD

Φενέρμπαχτσε – Τόφας

TBF Basketball Super League

 

14:00

Eurosport 2

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Μ. Βρετανία

Μότοκρος

 

14:00

COSMOTE SPORT 8 HD

Τσμόκι Μινσκ – Πάρμα

VTB United League

 

14:30

Eurosport 1

Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο

Δίαθλο

 

14:30

COSMOTE SPORT 9 HD

Μίντεν – Μαγδεμβούργο

Bundesliga

 

15:00

Eurosport 2

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Μ. Βρετανία

Μότοκρος

 

15:00

ΕΡΤ3

Απόλλων Πόντου – Παναχαϊκή

Football League

 

15:00

ΕΡΤ Sports HD

Νίκη Λευκάδας – Ολυμπιακός

Τελικός Κυπέλλου μπάσκετ γυναικών

 

15:30

Eurosport 1

Παγκόσμιο Κύπελλο Κεμπέκ

Σκι ανώμαλου δρόμου

 

16:00

COSMOTE SPORT 3 HD

Καζακστάν – Ρωσία

Προκριματικά Euro 2020

 

16:00

COSMOTE SPORT 2 HD

Ουαλία – Σλοβακία

Προκριματικά Euro 2020

 

17:00

Eurosport 2

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Μ. Βρετανία

Μότοκρος

 

17:15

Eurosport 1

Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο

Δίαθλο

 

18:00

Eurosport 2

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Μ. Βρετανία

Μότοκρος

 

18:00

COSMOTE SPORT 4 HD

New York Knicks – Los Angeles Clippers

NBA

 

18:00

COSMOTE SPORT 6 HD

ATP Masters 1000 Miami Open

Κυρίως ταμπλό

 

18:00

FOX Sports

March Madness Second Round

NCAA

 

19:00

COSMOTE SPORT 1 HD

Ουγγαρία – Κροατία

Προκριματικά Euro 2020

 

19:00

COSMOTE SPORT 2 HD

Ισραήλ – Αυστρία

Προκριματικά Euro 2020

 

19:00

COSMOTE SPORT 3 HD

Σαν Μαρίνο – Σκωτία

Προκριματικά Euro 2020

 

20:00

Eurosport 1

Track Championship, Μάντσεστερ

Ποδηλασία

 

20:00

COSMOTE SPORT 9 HD

Martinsville STP 500

NASCAR Cup Series

 

20:30

COSMOTE SPORT 7 HD

Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα

ACB Liga Endesa

 

20:30

FOX Sports

March Madness Second Round

NCAA

 

21:45

COSMOTE SPORT 8 HD

Β. Ιρλανδία – Λευκορωσία

Προκριματικά Euro 2020

 

21:45

COSMOTE SPORT 3 HD

Πολωνία – Λετονία

Προκριματικά Euro 2020

 

21:45

COSMOTE SPORT 2 HD

Κύπρος – Βέλγιο

Προκριματικά Euro 2020

 

21:45

COSMOTE SPORT 1 HD

Ολλανδία – Γερμανία

Προκριματικά Euro 2020

 

22:30

COSMOTE SPORT 4 HD

Milwaukee Bucks – Cleveland Cavaliers

NBA

 

23:00

FOX Sports

March Madness Second Round Tip – Off

NCAA

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here