Mε Ολυμπιακό και Basket League οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Η αναμέτρηση του Ολυμπιακού με τον Πανιώνιο για τη Superleague ξεχωρίζει από το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της ημέρας το οποίο περιέχει ακόμα αναμετρήσεις τόσο για τη Basket League όσο και για τα μεγάλα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου.

Ο Ολυμπιακός αντιμετωπίζει τον Πανιώνιο στη Νέα Σμύρνη για τη Superleague στο ματς που ξεχωρίζει στο πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της ημέρας. Πλούσιο το σημερινό μενού με πολλές αναμετρήσεις για την Basket League αλλά και για τα μεγάλα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου, με το Μάντσεστερ Σιτί – Τσέλσι και το Μίλαν – Νάπολι να τραβάνε τα βλέμματα.Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (23/11)

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Ρωσία – Καναδάς
Τελικοί Davis Cup

12:00 novasports.gr
ΑΕΚ K19 – Άρης Κ19
Ελληνικό Πρωτάθλημα

12:10 Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Levi
Σκι

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Αμβούργο – Ντινάμο Δρέσδης
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:00 ΕΡΤ Sports HD
ΠΑΟΚ – Βουλιαγμένη
Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγανές – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00 Eurosport 1
Formula E, Σαουδική Αραβία

14:05 Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Levi
Σκι

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Γουέστ Χαμ – Τότεναμ
Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 2HD
Τσάρλτον – Κάρντιφ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Παγκόσμιο Κύπελλο Ενόργανης Γυμναστικής

15:00 ΕΡΤ3
Θεσπρωτός – Τρίκαλα AO
Football League

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Ρωσία – Καναδάς
Τελικοί Davis Cup

15:45 ΕΡΤ Play4
Ιωνικός – Κολοσσός
EKO Basket League

15:45 ΕΡΤ Play3
Λάρισα – Ήφαιστος
EKO Basket League

15:45 ΕΡΤ Play2
ΠΑΟΚ – Ρέθυμνο
EKO Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1
Προμηθέας – Πανιώνιος
EKO Basket League

16:00 Eurosport 2
Τελικός γυναικών Κέρλινγκ

16:00 Novasports 1HD
Αταλάντα – Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Ουνιόν Βερολίνου – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Βέρντερ Βρέμης – Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:50 Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Levi
Σκι

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Μπέτις – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Κρίσταλ Πάλας – Λίβερπουλ
Πρέμιερ Λιγκ

17:00 Novasports 4HD
Σουόνσι – Μίλγουολ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:45 ΕΡΤ Sports HD
Λαύριο Megabolt – ΑΕΚ
Basket League

18:30 Novasports 3HD
Λυών – Νις
Γαλλικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Τελικοί Davis Cup
2ος ημιτελικός

19:00 Eurosport 2
ISL Λονδίνο
Κολύμβηση

19:00 Novasports 1HD
Μίλαν – Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλήμα

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Λειψία – Κολωνία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Τσέλσι
Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Γρανάδα – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 2HD
Πανιώνιος – Ολυμπιακός
Super League

20:00 ΕΡΤ Sports HD
Λαμία – Ξάνθη ΑΟ
Super League

20:45 Novasports 4HD
Άγιαξ – Χεράκλες
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπαρτσελόνα – Φλένσμπουργκ
VELUX EHF Champions League

21:00 Novasports 3HD
Μετς – Ρεμς
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Μπούστο Αρσίτσιο – Σαν Μπερνάρντο Κούνεο
Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

21:45 Novasports 1HD
Τορίνο – Ίντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 ONE Channel
Φλαμένγκο – Ρίβερ Πλέιτ
τελικός Κόπα Λιμπερταδόρες

22:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Τελικοί Davis Cup
2ος ημιτελικός

23:15 Eurosport 1
Global Champions Tour, Πράγα
Ιππασία

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here