Αθλητικές μεταδόσεις με ΆΕΚ – Άρης

«Δράση» στη Superleague, εκεί όπου ξεχωρίζει το ΑΕΚ – Άρης, αλλά και στα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα -σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ- περιλαμβάνει το τηλεοπτικό πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής.

Οι αθλητικές μεταδόσεις

13:00 ΕΡΤ Sports HD

Δούκας – Διομήδης Άργους Handball Premier 2019 – 2020

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Εσπανιόλ – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

13:15 Novasports 2HD

Χρόνιγκεν – Φέγενορντ Ποδόσφαιρο

13:30 Novasports 1HD

Μπολόνια – Πάρμα Ποδόσφαιρο

14:00 Novasports 5HD

Μίντλεσμπρο – Χαλ Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD

Τενερίφη – Ρεάλ Μπέτις Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 – 2020

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD

Στουτγκάρδη – Καρλσρούη Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία 2019 – 2020

14:45 ΕΡΤ Sports HD

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Χανιά Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2

15:00 ΕΡΤ3

ΟΦ Ιεράπετρας – Βέροια Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Οσασούνα – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

15:30 Novasports 3HD

Αϊντχόφεν – Χερενφέιν Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 24 HD

Βερόνα – Φιορεντίνα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD

Σασσουόλο – Λάτσιο Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 1HD

Ρόμα – Μπρέσια Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD

Άουγκσμπουργκ – Χέρτα Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Τελικοί Davis Cup by Rakuten 2019 Τελικός

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Έιμπαρ – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

17:00 ΕΡΤ Sports HD

Ατρόμητος Αθηνών – ΟΦΗ Super League 2019-2020

17:15 Novasports 2HD

Αστέρας Τρίπολης – Βόλος Super League 2019-2020

17:45 ΕΡΤ3

Άρης – Περιστέρι Basket League 2019-20

18:00 COSMOTE SPORT 9 HD

Ολυμπιακός – Μέλσουνγκεν EHF Cup 2019-20

18:00 PAOK TV

ΠΑΟΚ – ΑΕΛ Super League 2019-2020

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD

Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ 2019 – 2020

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Φενέρμπαχτσε – Νταρουσάφακα TBF Basketball Super League 2019-20

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Χόφενχαϊμ – Μάιντς Γερμανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

19:00 Eurosport 2

ISL Λονδίνο Κολύμβηση

19:00 Novasports 3HD

Σαμπντόρια – Ουντινέζε Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD

Μπασκόνια – Βαλένθια Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 – 2020

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD

Βιγιαρεάλ – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

19:30 ΕΡΤ Sports HD

Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός Super League 2019-2020

19:30 Novasports 1HD

ΑΕΚ – Αρης Super League 2019-2020

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Τελικοί Davis Cup by Rakuten 2019 Τελικός

21:45 Novasports 3HD

Λέτσε – Κάλιαρι Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Βαγιαδολίδ – Σεβίλη Ισπανικό Πρωτάθλημα 2019 – 2020

22:00 Novasports 2HD

Τουλούζ – Μαρσέιγ Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD

Χιούστον Ρόκετς – Ντάλας Μάβερικς NBA 2019 – 2020

01:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Νιου Γιορκ Νικς – Μπρούκλιν Νετς NBA 2019 – 2020

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here