Με ΑΕΚ και Basket League οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Η αναμέτρηση της ΑΕΚ με τον ΟΦΗ στην Κρήτη ξεχωρίζει από το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της ημέρας (30/11) που περιλαμβάνεις σημαντικά παιχνίδια σε Superleague και Basket League αλλά και την κλήρωση του Euro 2020.

H έξοδος της ΑΕΚ στην Κρήτη όπου αντιμετωπίζει τον ΟΦΗ και το ντέρμπι της ουράς μεταξύ Πανιωνιού και Παναιτωλικού στη Νέα Σμύρνη τραβάνε τα βλέμματα από τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας όσον αφορά τη Superleague ενώ σημαντικές αναμετρήσεις διεξάγονται τόσο για την Basket League όσο και για τα μεγάλα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ενώ φυσικά υπάρχει και η κλήρωση της τελικής φάσης του Euro 2020.Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της ημέρας (30/11)

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2019 – Grand Prix Άμπου Ντάμπι
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

12:00 ΕΡΤ Sports HD
Formula 1 2019 – Grand Prix Άμπου Ντάμπι
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

12:00 Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Χονγκ Κονγκ
Ποδηλασία

12:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Ρούκα
Σκι

13:30 ΕΡΤ Sports HD
Παλαιό Φάληρο – Εθνικός Πειραιά Ελληνικό
Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών 2019 – 2020

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Ζανκτ Πάουλι-Ανόβερο
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Εστερσουντ
Δίαθλο

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Νιουκάστλ – Μάντσεστερ Σίτι
Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 1HD
Τσάρλτον – Σέφιλντ Γουένσντεϊ
Β’ κατηγορία Αγγλίας

14:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2019 – Grand Prix Άμπου Ντάμπι

14:50 Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Ρούκα
Σκι

15:00 ΕΡΤ3
Βέροια – Καλαμάτα ΠΣ
Football League

15:00 ΕΡΤ Sports HD
Formula 1 2019 – Grand Prix Άμπου Ντάμπι
Κατατακτήριες Δοκιμές

15:30 Novasports 4HD
Σοσό – Τρουά
Β’ κατηγορία Γαλλίας

15:30 ΕΡΤ Play2
Ηφαιστος – Ιωνικός
Basket League

15:40 Eurosport 2
Βρετανικό Πρωτάθλημα
Σνούκερ

16:00 FOX Sports
NCAA College Gameday 2019
Ε16 πρεμιέρα Μπάσκετ

16:00 Novasports 2HD
Μπρέσια – Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:15 ΕΡΤ Play3
Ρέθυμνο – Αρης
Basket League

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Κολωνία-Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Χόφενχαϊμ – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Πάντερμπορν – Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα Βερολίνου – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:45 ΕΡΤ Play1
Περιστέρι – Λάρισα
Basket League

16:45 ΕΡΤ Play4
Ηρακλής – Λαύριο
Basket League

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ – Προμηθέας Πάτρας
Basket League

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Λίβερπουλ – Μπράιτον
Aγγλικό Πρωτάθλημα

17:00 Novasports 5HD
Ντέρμπι – ΚΠΡ
Αγγλία Πρωτάθλημα

17:15 Novasports 3HD
ΑΕΛ – Βόλος
Super League

17:15 Novasports 1HD
Πανιώνιος – Παναιτωλικός
Super League

18:45 ANT1
Κλήρωση του EURO 2020
Απευθείας μετάδοση

19:00 ΕΡΤ Sports HD
Πανιώνιος – ΠΑΟΚ
Basket League

19:00 Novasports 4HD
Τζένοα – Τορίνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μαγιόρκα – Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπάγερν Μονάχου – Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Σαουθάμπτον – Γουότφορντ
Aγγλικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 2HD
ΟΦΗ – ΑΕΚ
Super League

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Μπενφίκα – Μαρίτιμο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:00 Novasports 3HD
Ρεμς – Μπορντό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Ανδόρα – Μπασκόνια
Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

21:45 Novasports 1HD
Φιορεντίνα – Λέτσε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here