Αθλητικές μεταδόσεις με ΑΕΚ και Παναθηναϊκό

Τα Ξάνθη – ΑΕΚ και Παναθηναϊκός – Λαμία ξεχωρίζουν στο τηλεοπτικό πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου (14.12.2019).

Πέρα από το… αναμενόμενο πρόγραμμα –για Σάββατο- στις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας έχουμε ακόμα και αναμέτρηση για το Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων της FIFA.

Οι αθλητικές μεταδόσεις

14:00 Χάιντενχαϊμ – Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga 2 COSMOTE SPORT 8 HD
14:00 Γρανάδα – Λεβάντε, La Liga COSMOTE SPORT 2 HD
14:30 Λίβερπουλ – Γουότφορντ, Πρέμιερ Λιγκ 2019 – 2020 COSMOTE SPORT 1 HD
14:30 Μπέρμιγχαμ – Γουέστ Μπρομ, Championship Novasports 3HD
15:00 Ιεράπετρα ΟΦ – Αιγάλεω, Football League ΕΡΤ3
16:00 Μπρέσια – Λέτσε, Serie A’ Novasports 2HD
16:00 Αλ Χιλάλ – Εσπεράνς, Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων FIFA ΕΡΤ Play5
16:30 Μάιντς – Ντόρτμουντ, Bundesliga COSMOTE SPORT 4 HD
16:30 Πάντερμπορν – Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga COSMOTE SPORT 9 HD
16:30 Χέρτα Βερολίνου – Φράιμπουργκ, Bundesliga COSMOTE SPORT 8 HD
16:30 Κολονία – Λεβερκούζεν, Bundesliga COSMOTE SPORT 7 HD
16:30 Μπάγερν Μονάχου – Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga COSMOTE SPORT 3 HD
17:00 Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπαρτσελόνα, La Liga COSMOTE SPORT 6 HD
17:00 Τσέλσι – Μπόρνμουθ, Premier League COSMOTE SPORT 2 HD
17:00 Μπρίστολ Σίτι – Μπλάκμπερν, Championship Novasports 5HD
17:15 ΟΦΗ – Aρης, Super League Novasports 1HD
18:30 Μετς – Μαρσέιγ, Ligue 1 Novasports 4HD
19:00 Νάπολι – Πάρμα, Serie A’ Novasports 3HD
19:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ – Λειψία, Bundesliga COSMOTE SPORT 3 HD
19:30 Σαουθάμπτον – Γουέστ Χαμ, Premier League COSMOTE SPORT 1 HD
19:30 Μπιλμπάο – Εϊμπαρ, La Liga COSMOTE SPORT 2 HD
19:30 Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Λαμία, Super League Novasports 2HD
20:00 Μπενφίκα – Φαμαλικάο, Primera Liga COSMOTE SPORT 7 HD
20:00 Ξάνθη ΑΟ – ΑΕΚ, Super League ΕΡΤ Sports HD
21:00 Τουλούζ – Ρεμς, Ligue 1 Novasports 4HD
21:45 Τζένοα – Σαμπντόρια, Σεριε Α’ Novasports 1HD
22:00 Ατλέτικο Μαδρίτης – Οσασούνα, La Liga COSMOTE SPORT 2 HD

ΜΠΑΣΚΕΤ
15:30 Ηφαιστος – Κολοσσός, EKO Basket League ΕΡΤ Play1
15:45 Ρέθυμνο – Ιωνικός, EKO Basket League ΕΡΤ Play4
15:45 Πανιώνιος – Λάρισα, EKO Basket League ΕΡΤ Play3
15:45 Ηρακλής – Προμηθέας, EKO Basket League ΕΡΤ Play2
16:30 Αναντολού Εφές – Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League COSMOTE SPORT 5 HD

17:45 Λαύριο Megabolt – ΠΑΟΚ, Basket League ΕΡΤ Sports HD
19:00 Μίσιγκαν Στέιτ Σπάρτανς – Oκλαντ, NCAA COSMOTE SPORT 8 HD
21:30 Ανδόρα – Τενερίφη, Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας COSMOTE SPORT 6 HD
00:00 Φίνιξ Σανς – Σαν Αντόνιο Σπερς, NBA COSMOTE SPORT 4 HD

ΒΟΛΕΪ
21:30 Κάζαλματζορε – Σαν Μπερνάρντο Κούνεο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών COSMOTE SPORT 9 HD

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here