Αθλητικές μεταδόσεις με Superleague και Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός

Οι εκτός έδρας αγώνες του Ολυμπιακού και του ΠΑΟΚ για τη Superleague, αλλά και το Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός για τη Volley League ανδρών συγκεντρώνουν το… ενδιαφέρον στο τηλεοπτικό πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής.

Στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας ξεχωρίζει ακόμα το Περιστέρι – Παναθηναϊκός για τη Basket League, αλλά και το Βαλένθια – Ρεάλ Μαδρίτης για τη La Liga.Οι αθλητικές μεταδόσεις

12.00 COSMOTE SPORT7HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Αστάνα VTB United League μπάσκετ

12.00 COSMOTE SPORT6HD
Τελικός Αγώνα Μονού Τουρνουά Lyttos Beach ITF Τένις

13:00 COSMOTE SPORT2HD
Χετάφε-Βαγιαδολίδ Ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

13.30 Novasports2H
Ελλάς Βερόνα-Τορίνο Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

14.30 COSMOTE SPORT6HD
Θάνος / Θεοδώρου – Πίλτσερ / Βιτάλι Τελικός Αγώνα Διπλού Τουρνουά Lyttos Beach ITF τένις

14.30 COSMOTE SPORT8HD
Σαντχάουζεν-Αμβούργο Bundesliga 2 ποδόσφαιρο

14.45 ΕΡΤ SPORTS
Aπόλλων Λάρισας-Απόλλων Σμύρνης Super League 2 ποδόσφαιρο

15.00 ΕΡΤ3
Oλυμπιακός Βόλου-Τρίγλια Football League ποδόσφαιρο

15.00 COSMOTE SPORT5HD
Θέλτα-Μαγιόρκα Ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

15.00 Novasports1HD
ΑΕΛ-Ατρόμητος Super League ποδόσφαιρο

15.30 Novasports4HD
Φέγενορντ-Αϊντχόφεν Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16.00 COSMOTE SPORT1HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ ποδόσφαιρο

16.00 Novasports3HD
Γιουβέντους-Ουντινέζε Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16.00 Novasports5HD
Μίλαν-Σασουόλο Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16.00 Novasports24HD
Μπολόνια-Αταλάντα Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16.30 COSMOTE SPORT3HD
Βόλφσμπουργκ-Γκλάντμπαχ Γερμανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

16.45 ΕΡΤ SPORTS
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Volley League ανδρών

17.00 COSMOTE SPORT2HD
Εσπανιόλ-Μπέτις Ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

17.00 COSMOTE SPORT9HD
Μπέργκισερ-Μαγδεμβούργο Bundesliga χάντμπολ

17.15 Novasports2HD
Βόλος-Πανιώνιος Super League ποδόσφαιρο

17.45 Novasports4HD
Άλκμααρ-Άγιαξ Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

18.30 COSMOTE SPORT1HD
Άρσεναλ-Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ ποδόσφαιρο

19.00 Novasports3HD
Ρόμα-ΣΠΑΛ Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19.00 ΕΡΤ2
Περιστέρι-Παναθηναϊκός Basket League μπάσκετ

19.00 COSMOTE SPORT3HD
Σάλκε-Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γερμανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

19.30 ΕΡΤ SPORTS
Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ Super League ποδόσφαιρο

19.30 COSMOTE SPORT7HD
Μπαρτσελόνα-Μάλαγα Ισπανικό Πρωτάθλημα μπάσκετ

19.30 Novasports1HD
Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός Super League ποδόσφαιρο

19.30 COSMOTE SPORT2HD
Σεβίλλη-Βιγιαρεάλ Ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

20:45 Eurosport 1
Βρετανικό Πρωτάθλημα Σνούκερ

21.45 Novasports2HD
Φιορεντίνα-Ίντερ Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

22.00 COSMOTE SPORT2HD
Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

22.00 Novasports3HD
Σεντ Ετιέν-Παρί Σεν Ζερμέν Γαλλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

22.30 COSMOTE SPORT4HD
Νιου Ορλίνς Πέλικανς-Ορλάντο Μάτζικ ΝΒΑ μπάσκετ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here