Κορονοϊός – Κλειστά σχολεία την Παρασκευή (22/1): Δείτε ΕΔΩ την αναλυτική λίστα

Κορονοϊός – Όλες οι ειδήσεις: Αρκετές είναι οι σχολικές μονάδες που έχουν βάλει «λουκέτο» είτε σε επιμέρους τμήματα είτε αναστέλλουν πλήρως τη λειτουργία τους, λόγω κρουσμάτων COVID-19.

Η πλειονότητα των σχολείων έχουν τεθεί σε αναστολή λειτουργίας καταγράφονται στην Αττική, όπου βρίσκεται το επίκεντρο της πανδημίας του κορονοϊού.

Σύμφωνα με τα τελευταία στοιχεία, η λίστα των σχολείων που θα παραμείνουν κλειστά στο επόμενο διάστημα (η λίστα ανανεώνεται):

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ ΚΙΛΚΙΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΤΡΟΥΣ

ΒΟΡΕΙΑΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ

ΑΣΤΡΟΣ

03/02/2021

ΑΓΓΛΙΚΑ Β (Β Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Β (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), ΤΑΞΗ Β (Β Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Ε (Ε Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Ε (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), ΤΑΞΗ Ε (Ε Τάξη) από 21/1 έως και 3/2

ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ

28ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

02/02/2021

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

Δ. Γ. Σκεπάρνη 1Α

03/02/2021

Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α2 (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β2 (Β Τάξη), Ζ0*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), Δ ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΖΕΠ 1 ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Β1 (Β Τάξη) από 21/1 έως και 3/2

9310407

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙ

ΚΙΛΕΛΕΡ

ΚΑΛΑΜΑΚΙ

02/02/2021

15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ 1

02/02/2021

ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 21/1 έως και 2/2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΥΚΑΜΙΝΕΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ – ΣΤΡΑΤΗΣ ΜΥΡΙΒΗΛΗΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΣΥΚΑΜΙΝΕΑ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

03/02/2021

2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ Τ.Θ.1140

03/02/2021

ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ 4 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ

03/02/2021

Β1 (Β Τάξη) από 21/1 έως και 3/2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΑΚΤΙΟΥ-ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΚΑΤΟΥΝΑ

02/02/2021

ΣΤ ΑΓΓ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΠ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΕΝΙΣΧ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΕΝΤΑΞΗΣ (ΣΤ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2

ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΨΥΧΙΚΟ – Β ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΤΗΣ ΦΙΛΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ

ΦΙΛΟΘΕΗΣ – ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΡΣΑΚΗ 1 Π. ΨΥΧΙΚΟ

02/02/2021

Γ1 (Γ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2

17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΑΙ ΚΟΡΥΤΣΑΣ

01/02/2021

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΑΙΟΝΙΑΣ

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

02/02/2021

Αγγλικά Δ Τάξη (Δ Τάξη), Αγγλικά Ολοημέρου Δ (Δ Τάξη), Δ ΤΑΞΗ (Δ Τάξη), Ενισχυτική Δ – Τμήμα 1 (Δ Τάξη), Ένταξης Δ τάξη Τμήμα 1 (Δ Τάξη), Ένταξης Δ τάξη Τμήμα 2 (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), Πρωινή Ζώνη Δ (Δ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ

ΠΑΙΟΝΙΑΣ

ΑΣΠΡΟΣ

02/02/2021

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΝΗΣ

ΑΡΕΟΠΟΛΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

02/02/2021

Β΄ΤΑΞΗ (Β Τάξη), ΣΤ΄ΤΑΞΗ (ΣΤ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2

22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ

ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗ 2

02/02/2021

25ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ

ΗΡΑΚΛΕΙΑΝΟΥ 36

02/02/2021

ΤΜΗΜΑ 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΡΓΕΤΟΥ

ΤΕΜΠΩΝ

ΠΥΡΓΕΤΟΣ

02/02/2021

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΩΣ 34

02/02/2021

Γ1 ΤΑΞΗ (Γ Τάξη), Ε1 ΤΑΞΗ (Ε Τάξη) από 20/1 έως και 2/2

20ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ

ΑΧΑΡΝΩΝ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΡΕΛΑ 37

01/02/2021

Ολοήμερο τμήμα (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Πρωινή υποδοχή (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Πρωινό τμήμα Ι (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 19/1 έως και 1/2

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ “ΚΩΣΤΑΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ”

ΑΙΓΑΛΕΩ

ΘΗΒΩΝ ΚΑΙ ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ 14

01/02/2021

Β (Β Τάξη), Β – ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Ε (Ε Τάξη), Ε – ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 19/1 έως και 1/2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΥΣΤΟΥ

ΚΥΜΗΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΔΥΣΤΟΣ

28/01/2021

Β (Β Τάξη), Β ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Β Τάξη), Β ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ-2 (Β Τάξη), Β-ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη) από 19/1 έως και 28/1

21ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ

ΛΟΦΟΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΔΟΣ ΛΑΜΠΟΥΣΑΣ

28/01/2021

24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΘΗΝΑΙΩΝ

ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΡΟΥ 20

31/01/2021

Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη) από 19/1 έως και 31/1

39ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΘΗΝΑΙΩΝ

ΑΧΑΡΝΩΝ 399

31/01/2021

Γ2 (Γ Τάξη) από 19/1 έως και 31/1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΥΡΩΝ

ΠΕΛΛΑΣ

ΣΚΡΑ 2

01/02/2021

Ε΄ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε΄ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε΄ΕΝΙΣΧΥΤ ΔΕΜΕΡΤΖΗ (Ε Τάξη), Ε΄ΕΝΙΣΧΥΤ ΠΕΤΡΙΔΗΣ (Ε Τάξη), Ε΄ΕΝΤΑΞΗΣ (Ε Τάξη), Ε΄ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), Ε΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (Ε Τάξη) από 19/1 έως και 1/2

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΟΣ 18

02/02/2021

Β1 (Β Τάξη), Β1-ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 18/1 έως και 29/1 Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1-ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΣ 27

29/01/2021

Β2 (Β Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη), Β2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), ΕΝ Β2 (Β Τάξη), Δ2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), ΤΕ ΟΜ 1 (Β Τάξη) από 18/1 έως και 29/1

9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΔΡΑΜΑΣ

ΜΟΡΓΚΕΝΤΑΟΥ 4

31/01/2021

_Γ (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Γ (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Γ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Γ (Γ Τάξη) από 18/1 έως και 31/1

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΒΕΡΟΙΑΣ

ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ

29/01/2021

Α (Α Τάξη), Α-ΑΓΓΛ (Α Τάξη), Α-ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Α Τάξη) από 18/1 έως και 29/1

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 16

31/01/2021

11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Β ΕΛΙΣΑΒΕΤΕΙΟ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΑΣΤΡΙΣΟΪΑ 18

29/01/2021

Ε2 (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη) από 18/1 έως και 29/1

105ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΘΗΝΑΙΩΝ

ΧΟΡΜΟΠΟΥΛΟΥ 20

28/01/2021

ΟΛ/ΠΡ Α Δ.Α (Α Τάξη), ΟΛ/ΠΡ Α Ζ1 (Α Τάξη), ΟΛ/ΠΡ Α Ζ2 (Α Τάξη) από 18/1 έως και 28/1

27ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΘΗΝΑΙΩΝ

ΚΑΛΛΙΣΠΕΡΗ 1

25/01/2021

ΤΜΗΜΑ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 18/1 έως και 25/1

70ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΘΗΝΑΙΩΝ

ΚΑΛΛΙΣΠΕΡΗ 1

25/01/2021

Ε2 (Ε Τάξη), Ε2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2-ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1-ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1-ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 18/1 έως και 25/1

12ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

ΧΡ. ΛΑΔΑ 12

25/01/2021

ΒΑΣΙΚΟ ΤΜΗΜΑ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 18/1 έως και 25/1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΗΤΕΙΑΣ

ΣΗΤΕΙΑΣ

ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΡΚΑΔΙΟΥ 1

31/01/2021

Ε2 (Ε Τάξη) από 18/1 έως και 31/1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΓΗΣ ΛΕΣΒΟΥ

ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΠΗΓΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

31/01/2021

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΗΓΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΠΗΓΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

31/01/2021

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

29/01/2021

Α΄ΤΑΞΗ (Α Τάξη), Α΄ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Ζ0*Α3 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Π.Ζ. Α΄ (Α Τάξη), Β΄ΤΑΞΗ (Β Τάξη), Β΄ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Ζ0*Β3 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Π.Ζ. Β΄ (Β Τάξη), Τ.Ε. Β (Β Τάξη), Γ΄ ΤΑΞΗ (Γ Τάξη), Γ΄ ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ3 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Δ΄ΤΑΞΗ (Δ Τάξη), Δ΄ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ4 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Π.Ζ. Δ΄ (Δ Τάξη), Τ.Ε. Δ (Δ Τάξη), Ε΄ΤΑΞΗ (Ε Τάξη), Ε΄ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε΄ΤΑΞΗ ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε4 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Π.Ζ. Ε΄ (Ε Τάξη), Τ.Ε. Ε (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΤΑΞΗ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΤΑΞΗ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), Τ.Ε. ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ε.Δ. (Β Τάξη) από 18/1 έως και 29/1

9520050

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

Αγγ. Σικελιανού 161

28/01/2021

Δ1 (Δ Τάξη), Δ1-ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 18/1 έως και 28/1

22ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΠΕΙΡΑΙΩΣ

Λ.ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ 2

29/01/2021

Δ1 (Δ Τάξη), Δ1_ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 18/1 έως και 29/1

3ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2

29/01/2021

Αγγλ.Στ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Τ.Ε.-ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 18/1 έως και 29/1

ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΙΑΘΟΥ “ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ”

ΣΚΙΑΘΟΥ

ΣΚΙΑΘΟΣ

29/01/2021

26ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

ΣΤΕΛΙΟΥ ΜΑΓΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ, ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ

31/01/2021

Ε2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Ε Τάξη), Ε2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη) από 18/1 έως και 31/1

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ

31/01/2021

ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΜΑΤΑΣ

ΔΙΟΝΥΣΟΥ

25ης ΜΑΡΤΙΟΥ 1-3

28/01/2021

ΑΓΓΛΙΚΑ Δ (Δ Τάξη), Δ΄ ΤΑΞΗ (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΑΙΩΝ

ΘΗΒΑΙΩΝ

ΠΛΑΤΑΙΕΣ

28/01/2021

Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1

10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΜΑΝΔΗΛΑΡΑ 1

03/02/2021

Β2 (Β Τάξη) από 21/1 έως και 3/2 Δ2 (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΥΦΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΙΩΝΟΣ ΔΡΑΓΟΥΜΗ

28/01/2021

Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Γ Τάξη), ΕΔ1 (Γ Τάξη), Δ (Δ Τάξη), Δ ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Δ Τάξη), ΕΔ10 (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ Δ Γ (Δ Τάξη), Ζ1*Δ5 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ5 (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΨΑΡΗΣ ΦΟΡΑΔΑΣ

ΒΙΑΝΝΟΥ

ΨΑΡΗ ΦΟΡΑΔΑ

28/01/2021

Τμήμα B (Β Τάξη), Τμήμα B (Γ Τάξη), Τμήμα B (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1

52ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΔΕΛΜΟΥΖΟΥ 9

28/01/2021

Στ2 (ΣΤ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1

11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΕΟΡΔΑΙΑΣ

ΜΕΣΟΥΠΟΛΕΩΣ 72

28/01/2021

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΕΟΡΔΑΙΑΣ

ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ 33

28/01/2021

Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη), Ε1 Γερμανικών (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), Τμήμα Ενισχυτικής Διδασκαλίας Ε1 (Ε Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Ε (Ε Τάξη) από 15/1 έως και 28/1

9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΕΟΡΔΑΙΑΣ

ΚΑΡΑΖΑΝΟΥ 3

28/01/2021

Δ2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1

2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ

ΚΟΖΑΝΗΣ

ΚΡΟΚΟΣ

28/01/2021

17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΛΛΗ ΑΛΕΞΙΟΥ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ 37

26/01/2021

Δ2 ΑΓΛΙΚΩΝ (Δ Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 26/1

ΕΕΕΕΚ ΓΕΝΙΣΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΒΔΗΡΩΝ

ΓΕΝΙΣΕΑ ΞΑΝΘΗΣ

29/01/2021

Β2 ΚΕΡ (Β ΕΙΔ) (Β Τάξη), Β2 ΚΕΡ (ΓΕΝ ΠΑΙΔΕΙΑΣ) (Β Τάξη), Β2 ΚΕΡ (ΚΥΡΙΑ ΕΙΔ) (Β Τάξη), Ε2 ΚΕΡ (Β ΕΙΔ) (Ε Τάξη), Ε2 ΚΕΡ (ΓΕΝ ΠΑΙΔΕΙΑΣ) (Ε Τάξη), Ε2 ΚΕΡ (ΚΥΡΙΑ ΕΙΔ) (Ε Τάξη) από 15/1 έως και 29/1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΗΤΗΣ

ΣΙΘΩΝΙΑΣ

ΝΙΚΗΤΗ

29/01/2021

ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη) από 15/1 έως και 29/1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

Γεωργίου Καραμούζη 2

27/01/2021

ΑΓΓΛΙΚΑ Β2 (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη), ΤΕ Β (Β Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), Ε (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Ε (Ε Τάξη) από 14/1 έως και 27/1

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ

ΑΝΑΞΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΑΙΣΧΥΛΟΥ

27/01/2021

ΑΓΓΛΙΚΑ Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη) από 14/1 έως και 27/1

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΚΥΠΡΟΥ – ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑΣ

24/01/2021

Β2 (Β Τάξη) από 14/1 έως και 24/1

ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΥΣΤΕΓΑΖΟΜΕΝΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ – ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΙΠΠΗ

ΠΑΛΛΗΝΗΣ

Λομβάρδου 3

27/01/2021

ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΠΙΝΔΟΥ 27

27/01/2021

Α2 ΓΕΝΙΚΗΣ (Α Τάξη) από 14/1 έως και 27/1

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΟΥΣ 79Α & ΝΕΦΕΛΗΣ

27/01/2021

Α1 (Α Τάξη) από 14/1 έως και 27/1

ΜΕΙΟΝΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΑΝΗΣ

ΣΟΥΦΛΙΟΥ

ΧΩΡΙΟ ΑΓΡΙΑΝΗ – ΣΟΥΦΛΙΟΥ ΝΟΜΟΥ ΕΒΡΟΥ

27/01/2021

Γ΄ ΤΑΞΗ (Γ Τάξη), Δ΄ΤΑΞΗ (Δ Τάξη) από 14/1 έως και 27/1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΛΑΓΚΑΔΑ

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 24

27/01/2021

Ε1 (Ε Τάξη) από 14/1 έως και 27/1

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΥΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΡΥΜΟΣ

27/01/2021

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΔΙΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

6Η ΕΠΑΡΧΙΑΚΗ ΟΔΟΣ

27/01/2021

A3 (Α Τάξη) από 14/1 έως και 27/1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ ΚΙΛΚΙΣ

ΚΙΛΚΙΣ

28/01/2021

9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5

27/01/2021

ΣΥΣΤΕΓΑΖΟΜΕΝΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ – ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΨΑΡΩΝ 69

25/01/2021

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΣΜΥΡΝΗΣ 29

26/01/2021

ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ 6 (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΑΓΓ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΑΛΛ (ΣΤ Τάξη) από 13/1 έως και 26/1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ

ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ

ΑΚΡΑΤΑ

27/01/2021

Δ (Δ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Δ (Δ Τάξη), ΕΝΤΑΞΗ Δ (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ψυχοκοινωνική Υποστήριξη (Δ Τάξη) από 13/1 έως και 27/1

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

ΠΑΡΟΥ ΚΑΙ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

26/01/2021

– Γ1 (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Γ1 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη) από 13/1 έως και 26/1

9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ

ΙΛΙΟΥ (ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ)

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΕΩΣ 76

25/01/2021

Α2 (Α Τάξη) από 13/1 έως και 25/1

3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΦΙΛΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ 45

01/02/2021

ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ 6 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 19/1 έως και 1/2 ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ 4 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1 ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ 5 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 13/1 έως και 26/1

1ο ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ

ΠΥΛΑΙΑΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗ

ΚΕΝΝΕΝΤΥ 50

25/01/2021

ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 13/1 έως και 25/1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΔΕΝΔΡΟΥ

ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ

ΚΟΡΑΗ 1

26/01/2021

ΑΓΓΛ.Ε1 (Ε Τάξη), ΓΑΛΛ.Ε (Ε Τάξη), ΓΕΡΜ.Ε (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔ. Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη) από 13/1 έως και 26/1

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ

ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

25/01/2021

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ

ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ

ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 60

26/01/2021

Β1 (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Β (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β2 (Β Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΑΓΓΛΙΚΑ Β Ζ2 (Β Τάξη), ΠΖ Β (Β Τάξη), Ε (Ε Τάξη), Ε ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη), Ε ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Ε (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΑΓΓΛΙΚΑ Ε Ζ1 (Ε Τάξη), ΠΖ Ε (Ε Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ Ζ1 (ΣΤ Τάξη), ΠΖ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 13/1 έως και 26/1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

26/01/2021

Α΄ (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Α (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Β (Β Τάξη), Β΄ (Β Τάξη) από 13/1 έως και 26/1

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ

ΞΑΝΘΗΣ

ΤΕΡΜΑ ΣΤ. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ

26/01/2021

Α1 (Α Τάξη) από 13/1 έως και 26/1

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ

ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ

ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 118

26/01/2021

ΑΓΓΛΙΚΑ Ε΄ (Ε Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Ε΄ (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε2 (Ε Τάξη) από 13/1 έως και 26/1

Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Newsbomb.gr.


ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here