Rapid test: Σε ποια 177 σημεία θα πραγματοποιηθούν έλεγχοι από τον ΕΟΔΥ την Παρασκευή (19/11)

Την Παρασκευή 19 Νοεμβρίου, Κινητές Ομάδες Υγείας (ΚΟΜΥ) του Εθνικού Οργανισμού Δημόσιας Υγείας (ΕΟΔΥ) θα βρίσκονται σε 177 κεντρικά σημεία σε ολόκληρη την επικράτεια, όπου θα πραγματοποιούνται δωρεάν rapid test για όλους τους πολίτες

Σε 177 κεντρικά σημεία σε ολόκληρη την επικράτεια θα βρίσκονται αύριο Παρασκευή 19 Νοεμβρίου Κινητές Ομάδες Υγείας του ΕΟΔΥ και θα πραγματοποιούν δωρεάν rapid test Covid- 19.

1. Δ. Αμαρουσίου, Πλατεία Ευτέρπης (ΗΣΑΠ), 09:00 -15:00

2. Δ. Αργυρούπολης-Ελληνικού, Δημαρχείο Αργυρούπολης, πλατεία Δημαρχείου, Κύπρου 68, 09:00-15:00

3. Δ. Πειραιά, Πλατεία Κανάρη, Πασαλιμάνι, 09:30 -15:00

4. Δ. Αλίμου, Καλαμακίου και Ποσειδώνος (δημοτικό parking στο ύψος της πεζογέφυρας), 09:30 -15:00

5. Δ. Διονύσου, Πολιτιστικό Κέντρο Άνοιξης, Κανάρη 3, 09:30 -15:00

6. Δ. Ιλίου, Αίαντος και Χρυσηίδος, Ίλιον, 09:00 -15:00

7. Δ. Χαϊδαρίου, Δημαρχείο, Στρ. Καραϊσκάκη 138 & Επαύλεως, Χαϊδάρι, 09:00-15:00

8. Δ. Ελευσίνας, Πολιτιστικό Κέντρο Κίμωνος & Παγκάλου, απέναντι από Εκκλησία Αγίου Γεωργίου, 09:30-15:00

9. Δ. Γλυφάδας, παλιό Δημαρχείο Γλυφάδας, απέναντι από Εκκλησία Αγίου Κων/νου, Βασ. Κων/νου, 09:30-15:00

10. Δ. Κηφισιάς, Αγίας Παρασκευής 57, Κάτω Κηφισιά, 09:30-15:00

11. Νότια Πύλη ΔΕΘ, (είσοδος από Λεωφ. Στρατού με Αγγελάκη) 08:30-20:30.

12. Δ. Καλαμαριάς, εντός δημοτικού θεάτρου, οδός Χηλής και Τριπόλεως 12, 09:30-15:00.

13. Δ. Πυλαίας, ΚΑΠΗ Πανοράματος, Αγ. Γεωργίου 4 09:30-15:00.

14. Δ. Χαλκηδόνας, κοινοτικό ιατρείο, Άγ. Αθανάσιος, 09:30-14:30

15. Δ. Κορδελιού- Ευόσμου, ισόγειο δημαρχείου Ευόσμου, Π. Μελά 24, 09:30-15:00

16. Δ. Ωραιοκάστρου, Α ΚΑΠΗ Ωραιοκάστρου, Τραπεζούντος 31, 09:30-15:00

17. Κοινωνικό Ιατρείο Ιεράς Μητροπόλεως Νεαπόλεως και Σταυρουπόλεως, Λαγκαδά 53, 9:00 – 15:00.

18. Άνω Πόλη, 7ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονικης, Ακροπόλεως 14, 9:00 – 15:00.

19. Κάτω Τούμπα, 8ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Αρτάκης 9, 9:00 – 15:00.

20. Τριανδρία, 14ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Ηρώων 4, 9:00 – 15:00.

21. Χαριλάου, 6ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Νούκα Στέφανου 10, 9:00 – 15:00.

22. Ιατρείο ΕΟΔΥ στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, Βασιλίσσης Όλγας 198, στον προαύλιο χώρο της περιφέρειας, 09:30-15:00.

23. Ιατρείο ΕΟΔΥ στη ΔΕΘ, είσοδος από Πύλη Εμπορίου στην Εγνατία, 08:30-15:30.

24. Αιτωλοακαρνανία, ΚΑΠΗ Μεσολογγίου, Σπυρίδωνος 31, 08:30-14:30

25. Αιτωλοακαρνανία, Κοινοτικό Κτίριο, Ίδρυμα Τσώνη, Ναύπακτος, 09:00-14:00

26. Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, Παλαιά Λαχαναγορά, 08:30 – 13:30

27. Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, ΚΑΠΗ Αγίου Κωνσταντίνου, 08:30 – 11:00

28. Αιτωλοακαρνανία, Καστράκι, Αγροτικό Ιατρείο, 12:00 – 15:00

29. Άνδρος, Χώρα Κ.Υ. Άνδρου, 09:00-17:00

30. Άνδρος, Μπατσί Άνδρου πλησίον ΚΕΠ, 10:00-16:00

31. Αργολίδα, Αίθουσα «Δανάη», Στρατώνες Καποδίστρια, ‘Αργος, 09:00-15:00

32. Αργολίδα, Κέντρο Νεότητας, Ναύπλιο, 09:00-15:00

33. Αργολίδα, Πλατεία Κρανιδίου, Κρανίδι, 10:30-13:30

34. Αρκαδία, Πλατεία Αγίου Βασιλείου, Τρίπολη, 9:00-14:00

35. Αρκαδία, Παναρκαδικό Νοσοκομείο, Τρίπολη, 8:00-13:00

36. Αρκαδία, Βελημάχι (πλατεία), 10:00-10:45

37. Αρκαδία, Βυζιάκι (πλατεία), 11:00-11:45

38. Αρκαδία, Μοναστηράκι (πλατεία), 12:00-12:30

39. Αρκαδία, Βούτσι (πλατεία), 12:45-13:15

40. Αρκαδία, Κοντοβάζαινα (πλατεία), 13:30-15:00

41. Άρτα, Κέντρο Υγείας (ISO BOX), 09:00-15:00

42. Άρτα, Γενικό Νοσοκομείο Άρτας, 09:00-15:00

43. Αχαΐα, Αίγιο, Κέντρο υγείας, Οίκημα Μάνας και Παιδιού, 09:00-15:00

44. Αχαΐα, Πάτρα, Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο, Ρήγα Φεραίου 58, 08:30-20:30

45. Αχαΐα, Πλατεία Παναχαϊκής, 09:00-14:30

46. Βοιωτία,Κέντρο Υγείας Θήβας,09.00-15.00

47. Βοιωτία, Παλιό Δημαρχείο Λιβαδειάς,09.00-14.00

48. Γρεβενά, Εξεταστήριο Θ, Ζιάκα 23, 08:30-15:30

49. Γρεβενά, Δημαρχείο Γρεβενών, 08:30-15:00

50. Δράμα, Κέντρο Ενημέρωσης Δράμας, πλατεία Ελευθερίας, 08:00 – 14:00

51. Δράμα, Κοινότητα Βαθύλακου, 09:00- 13:30

52. Έβρος, Φουαγιέ Δημοτικό Θέατρο Αλεξανδρούπολης, Λ. Δημοκρατίας 306, 08:30-15:30

53. Έβρος, Κέντρο Υγείας Σουφλίου, 09:30-13:30

54. Έβρος, Νομαρχείο, Σουλίου 2, 09:00-14:00

55. Έβρος, ΚΑΠΗ Διδυμοτείχου, 25ης Μαιου 145, 10:30-14:30

56. Έβρος, Κ.Υ. Ορεστιάδας, Ευρυπίδου Ζιγκμπουργκ 10, 08:00 – 16.00

57. Έβρος, Λιμάνι Καμαριώτισσας, Σαμοθράκη, 08:00-15:00

58. Εύβοια, Λουτρά Αιδηψού, Λιμένας, Αίθουσα ΟΛΝΕ, 08:00-14:00

59. Εύβοια, Χαλκίδα, 4ο ΚΑΠΗ, 7ου Συντάγματος Πεζικού 20, Περιοχή Πειραϊκή Πατραϊκή, 09:00-15:00

60. Ευρυτανία, Καρπενήσι ΚΑΠΗ 08.30-13.00

61. Ζάκυνθος, KY Πρώην ΙΚΑ, 09:00-15:00

62. Ζάκυνθος, Πλατεία Σολωμού, 11:00-13:00

63. Ζάκυνθος, Βανάτο, 09:00-10:30

64. Ηλεία, Αμαλιάδα, Δημαρχείο, 09:00-14:30

65. Ηλεία, Κρέστενα, Αίθουσα ΚΑΠΗ, 09:00-14:30

66. Ηλεία, Πύργος, Αποστολική Διακονία – πλατεία Σάκη Καράγιωργα, 09:00-17:00

67. Ημαθία, ΚΑΠΗ Αλεξάνδρειας, Πλατεία Σιδηροδρομικού Σταθμού 09:00-15:00

68. Ημαθία, ΚΑΠΗ Βέροιας, Μαυρομιχάλη 14, 08:30-15:00

69. Ημαθία, ΚΑΠΗ Νάουσας, Σωφρονίου 25, 09:00-15:00

70. Ηράκλειο, Πλατεία Αγίας Αικατερίνης, 09:00-15:00

71. Ηράκλειο, Πλατεία Ελευθερίας, 09:00-15:00

72. Ηράκλειο, ISOBOX – Προαύλιος χώρος 7ης ΥΠΕ, 09:00-15:00

73. Ηράκλειο, Γαρίπα, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 09:00-10:00

74. Ηράκλειο, Δραπέτι, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 11:00-12:30

75. Ηράκλειο, Πάρτιρα, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 12:30-13:30

76. Ηράκλειο, Καλό χωριό, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 14:00-14:30

77. Ηράκλειο, Γάσι, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 09:00-10:00

78. Ηράκλειο, Άνω Πουλιά, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 11:00-12:00

79. Ηράκλειο, Κάτω Πουλιά, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 12:30-13:30

80. Θάσος, Κέντρο Υγείας Πρίνου, 08:00-14:00

81. Θεσπρωτία, Ηγουμενίτσα, Πολιτιστικό Κέντρο Πάνθεον, 09:00-17:00

82. Θεσπρωτία, Δημαρχείο Συβότων, 10:00-14:00

83. Θεσπρωτία, Δημαρχείο Παραμυθιάς, 10:00-14:00

84. Ικαρία, Κ.Υ Ευδήλου, 09:00-16:00

85. Ιωάννινα, Πλατεία Πύρρου, 09:00-17:00

86. Ιωάννινα, Περιφέρεια Ηπείρου, 09:00-14:00

87. Καβάλα, Κ.Υ. Χρυσούπολης, 08:30-15:30

88. Καβάλα, Νομαρχείο Καβάλας, 09:00-15:00

89. Κάλυμνος, Κεντρικός Λιμένας, 09:00-17:00

90. Λέρος, Δημοτικό Κτήριο ΔΟΝΑ, 09:00-15:00

91. Καρδίτσα, Κεντρική Πλατεία Καρδίτσας (Πλατεία Ελευθερίας), 08:00-16:00

92. Καρδίτσα, Πλατεία Αγίας Παρασκευής, Τέρμα Σαρανταπόρου, 08:00-14:00

93. Καρδίτσα, Πνευματικό Κέντρο Δήμου Σοφάδων, 08:00-11:00

94. Καρδίτσα, Δημαρχείο Μουζακίου, Προαύλιο Δημαρχείου, 08:00-11:00

95. Καρδίτσα, Τ.Κ Μορφοβουνίου Δήμου Λίμνης Πλαστήρα, Δημαρχείο Μορφοβουνίου,11:30-12:30

96. Καρδίτσα, Τ.Κ Μορφοβουνίου Δήμου Λίμνης Πλαστήρα, Πολιτιστικό Κέντρο Μορφοβουνίου ,12:30-14:00

97. Καρδίτσα, Κεντρική Πλατεία Παλαμά, Ηρώων Πολυτεχνείου 12, 11:30-14:30

98. Καστοριά, Κέντρο Υγείας Καστοριάς, Καπετάν Κώττα 2, 08:30-15:30

99. Κέρκυρα, Δημοτικό Θέατρο, Μάντζαρου 5, 09:00-14:30

100. Κεφαλληνία, Αργοστόλι, Πλατεία Βαλλιάνου, 08:00-16:00

101. Κιλκίς, ΚΑΠΗ Κιλκίς, Καπέτα Γεωργίου 26, 09:00-17:00

102. Κιλκίς, ΚΑΠΗ Αξιούπολης, 08:30-15:30

103. Κιλκίς, Μικρόκαμπος, Αγροτικό Ιατρείο, 09:00-11:00

104. Κιλκίς, Πικρολίμνη, Αγροτικό Ιατρείο, 12:00-14:00

105. Κοζάνη, Πνευματικό Κέντρο Πτολεμαΐδας, Περγάμου 62, 08:30-14:30

106. Κοζάνη, Κέντρο Υγείας Κοζάνης, ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΟΥΣ 5Α, 08:15- 15:30

107. Κόρινθος, Δημοτικό θέατρο Κορίνθου, Δαμασκηνού 57, πλησίον πανεπιστημίου, 08:30-13:00

108. Κόρινθος, ΚΑΠΗ Ξυλοκάστρου, Αντιπτεράρχου Δεδε Βλάση, 09:30-13:30

109. Κως, οδός Υγείας, 08:15-15:30

110. Λακωνία, Κέντρο Υγείας Αρεόπολης 08:00-16:00

111. Λακωνία, Δήμος Ευρώτα- Σκάλα, 9:30- 14:30

112. Λακωνία, Κοινωνικό Φαρμακείο Σπάρτης, Ευαγγελίστριας 89, 9:00-15:00

113. Λάρισα, Κεντρική Πλατεία / Μπροστά στο Δημαρχείο, 8:00-15:30

114. Λάρισα, Πλατεία ΟΣΕ, 8:00-15:30

115. Λάρισα, Δημοτικό Ωδείο / Αίθριο, 8:00-15:30

116. Λάρισα, Πλατεία Αγιάς / Δίπλα από τα γραφεία του Κυνηγετικού Συλλόγου, 9:00-15:00

117. Λάρισα, ΚΤΕΛ / Γεωργιάδου, 8:00-15:30

118. Λάρισα, Εμπορικό Κέντρο Γαία / Αγχιάλου 4, 8:00-15:30

119. Λασίθι, Παλιό Δημαρχείο Αγίου Νικολάου, 09:00-17:00

120. Λασίθι, ISOBOX- Προαύλιος χώρος ΚΥ Νεάπολης, 09:00-17:00

121. Λασίθι, Δημαρχείο Ιεράπετρας, 10:00-14:00

122. Λέσβος, Αρχή Αγοράς Ερμού, 10:00-14:00

123. Λέσβος, Κ.Υ Μυτιλήνης, 08:30 – 15:45

124. Λευκάδα, ΚΑΠΗ, Σκιαδαρέση 3, 08:00-15:30

125. Λήμνος, Μύρινα, Παλαιό Θυρωρείο ΓΝ Λημνου, Ηφαίστου 1, 08:45-14:45

126. Μαγνησία, ΚΑΠΗ, Αγ. Βασιλείου Δήμου Βόλου, Χατζηαργύρη & Τριανταφυλλίδη. 08:00-16:00

127. Μαγνησία, Πανθεσσαλικό Στάδιο Βόλου, 08:00-14:00

128. Μαγνησία, Αλμυρός, Αγίου Τρύφωνος 2 (έναντι Κέντρου Υγείας), 08:30-13:30

129. Μαγνησία, Άνω Βόλος-ΤΟΜΥ Ιωλκού, 08:00-14:00

130. Μεσσηνία, Καλαμάτα – Αίθουσα “Αλέξ. Κουμουνδούρος”, 08:30 – 19:30.

131. Μεσσηνία, Κυπαρισσία, Isobox Νοσοκομείου, 09:30 – 14:30.

132. Μεσσηνία, Μεσσήνη, Αίθουσα ΚΑΠΗ Δήμου, 08:30 -15:00.

133. Μεσσηνία, Πανιπέρι, Κοινοτικό Γραφείο, 11:00 – 13:00

134. Μεσσηνία, Πύλος, Isobox Κέντρου Υγείας. 09:30 – 14:30.

135. Νάξος, Εκκλησία Αγίου Νικοδήμου, Χώρα, 7:30-14:30

136. Ξάνθη, Κέντρο Υγείας Ξάνθης, ISOBOX, Ανδρέα Δημητρίου 1, 08:30-14:00

137. Πάρος, ΚΑΠΗ Παροικιάς, 08:00-16:00

138. Πάτμος, Πνευματικό κέντρο Πάτμου, Πάτμιον, 08:00-16:00

139. Πέλλα, Δημαρχείο Γιαννιτσών, Χατζηδημητρίου και Εθνικής Αντιστάσεως,08:00-15:30

140. Πέλλα, Δημαρχείο Σκύδρας, Εθνικής Αντιστάσεως 20, 10:00-14:00

141. Πέλλα, Πλατεία Πέλλας, Φιλίππου 9, 11:00-13:00

142. Πιερία, Drive Through Ανδρομάχη, Κατερίνη, 08:00-14:30

143. Πρέβεζα, Αίθουσα Λιμενικού Ταμείου, Ελ.Βενιζέλου 20, 09:00-14:00

144. Ρέθυμνο, Αίθουσα Πνευματικού Κέντρου Ι.Ν Αγ. Γεωργίου, Καλλιθέα, 09:00-14:00

145. Ρέθυμνο, Αίθουσα Εκδηλώσεων Ι.Ν Αγ. Κωνσταντίνου, Ηγ. Γαβριήλ, 09:00-14:00

146. Ροδόπη, Δημοτικό κτίριο Βενιζέλου , Βενιζέλου 51, Κομοτηνή, 09:00-14:00

147. Ροδόπη, Κομοτηνή, Γενική Διεύθυνση Δημόσιας Υγείας, Υψηλάντου και Συμεωνίδη γωνία, 10:00-15:00

148. Ροδόπη, Βασιλείου Κουτουμάνη, Σάπες, 09:00 – 14:00

149. Ρόδος, Πλατεία Σαν Φραντσέσκο, 09.00-14.30

150. Ρόδος, Παλαιό Νοσοκομείο Ρόδου, Παπαλουκά 5-8, 08.30-15.00

151. Σάμος, Isobox Κ.Υ. Καρλοβάσου, 08:00-14:00

152. Σάμος, Isobox Γ.Ν. Σάμου, 08:30-14:00

153. Σέρρες, Κ.Υ. Σερρών, 08:30-14:30

154. Σκιάθος, Λιμένας Σκιάθου, 08:00-14:30

155. Σύρος, Αθλητικό Κέντρο Δ. Βικέλλας, 09:00-15:00

156. Τήνος, Κ.Υ Τήνου, 09:00-17:00

157. Τρίκαλα, Πλατεία Δεσποτικού, 07:30-14:30

158. Τρίκαλα, Έ ΚΑΠΗ, 09:30-15:30

159. Τρίκαλα, Πλατεία Καλαμπάκας, 08:00-12:00

160. Τρίκαλα, Πλατεία Πύλης, Πύλη, 08:00-10:00

161. Τρίκαλα, Πλατεία Στουρναρεικα, Πύλη, 11:00-12:00

162. Τρίκαλα, Πλατεία Ελάτης, Πύλη, 13:00-14:00

163. Φθιώτιδα, Δημοτικό Parking Γαλανέικα, Αλύτρωτων Πατρίδων και Αγίας Παρασκευής, Λαμία, 09:00-15:00

164. Φθιώτιδα, Πλατεία Ελευθερίας, Λαμία, 09:00-15:00

165. Φθιώτιδα, Πανελλήνια Έκθεση Λαμίας-Χώρος Εκδοτηρίων, Λαμία, 10:30- 15:00

166. Φθιώτιδα, Πνευματικό Κέντρο Ι.Ν. Αγίου Παντελεήμονα-Καμένα Βούρλα, 09:00-13:00

167. Φλώρινα, Ιατρείο ΕΟΔΥ, Ηπείρου 26, 08:00-14:30

168. Φλώρινα, Πρώην Κοινοτικό Γραφείο Μελίτης , 08:30 – 13:30

169. Φωκίδα, Πνευματικό Κέντρο Άμφισσας,08.00-14.00

170. Χαλκιδική, Νέα Μουδανιά, Πρώην 4ο Νηπιαγωγείο, Παναγίας Κορυφινής και Καλόλιμνου, 08:30-15:30

171. Χαλκιδική, Δημοτικό Θέατρο Πολυγύρου, 09:00-15:00

172. Χαλκιδική, Κέντρο Πολιτισμού Ιερισσού, 09:00 – 15:00

173. Χανιά, Αίθριο Δημαρχείου Χανίων, 08:30 – 16:30

174. Χανιά, Πολιτιστικό Κέντρο Ταυρωνίτη, 09:30 – 14:00

175. Χίος, Πλατεία Βουνακίου, 09:00-14:30

176. Χίος, Βουνό (Ιατρείο Χωριού), 10:00- 12:00

177. Χίος Νένητα (Αίθουσα Κινηματογράφου), 12:15- 14:15

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here