Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Τέσσερις αναμετρήσεις για την Superleague αλλά και δυο για την Basket League περιλαμβάνει μεταξύ άλλων το πλούσιο τηλεοπτικό πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής.

Οι αθλητικές μεταδόσεις:

13:00 COSMOTE SPORT 2

Μπέτις-Τζιρόνα

Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:30 NOVASPORTS 2

Φροζινόνε – Αταλάντα

Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00 COSMOTE SPORT 7

Χίμκι-Τσμόκι Μινσκ

VTB United League

15:00 ΕΡΤ3

Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας

Football League

15:00 NOVASPORTS 1

ΟΦΗ – Παναιτωλικός

Super League

15:30 COSMOTE SPORT 1

Χάντερσφιλντ-Μάντσεστερ Σίτι

Αγγλικό Πρωτάθλημα

15:30 NOVASPORTS 3

Έμεν – Αϊντχόφεν

Ολλανδικό Πρωτάθλημα

16:00 NOVASPORTS 5

ΣΠΑΛ – Μπολόνια

Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00 NOVASPORTS 4

Φιορεντίνα – Σαμπντόρια

Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3

Νυρεμβέργη-Χέρτα Βερολίνου

Γερμανικό Πρωτάθλημα

17:00 ΕΡΤ2

Χολαργός – Ολυμπιακός

Basket League

17:00 ΕΡΤ3

ΑΣΕ Δούκα – Ολυμπιακός

Χάντμπολ

17:00 COSMOTE SPORT 7

Ζενίτ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας

VTB United League

17:15 COSMOTE SPORT 2

Βιγιαρεάλ-Μπιλμπάο

Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15 NOVASPORTS 2

ΑΕΛ – Άρης

Super League

17:45 NOVASPORTS 3

Άγιαξ – Χερενφέιν

Ολλανδικό Πρωτάθλημα

18:00 COSMOTE SPORT 1

Φούλαμ-Τότεναμ

Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:00 ΕΡΤ1

Ξάνθη – Ατρόμητος

Super League

19:00 COSMOTE SPORT 3

Σάλκε-Βόλφσμπουργκ

Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00 NOVASPORTS 4

Κάλιαρι – Έμπολι

Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 8

Λεβάντε-Βαγιαδολίδ

Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 2

Ράγιο Βαγιεκάνο-Ρεάλ Σοσιεδάδ

Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 FOX

Capitals – Blackhawks

NHL

19:30 NOVASPORTS 1

ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης

Super League

20:30 COSMOTE SPORT 6

Μπασκόνια-Μπαρτσελόνα

Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

21:30 NOVASPORTS 2

Νάπολι – Λάτσιο

Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45 COSMOTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα-Λεγανές

Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 FOX

NFC Championship Game

NFL

22:00 NOVASPORTS 3

ΣεντΕτιέν – Λιόν

Γαλλικό Πρωτάθλημα

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here