Με ΑΕΚ – Ολυμπιακός οι αθλητικές μεταδόσεις

Το παιχνίδι της ΑΕΚ με τον Ολυμπιακό για την 24η αγωνιστική της Basket League ξεχωρίζει από τηλεοπτικό αθλητικό πρόγραμμα του Σαββάτου 20 Απριλίου, το οποίο περιλαμβάνει και σπουδαία ποδοσφαιρικά παιχνίδια από όλη την Ευρώπη. Οι αθλητικές μεταδόσεις

13:30 Novasports 1HD
Πάρμα – Μίλαν Serie A

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Αμβούργο – Άουε Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Θέλτα – Χιρόνα Primera Division

14:15 ΕΡΤ Sports HD
Σαμπαντέλ-Ολυμπιακός
Τελικός EuroLeague γυναικών, πόλο

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ Premier League

14:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo Ημιτελικός

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Γαλλία – Ρουμανία Ημιτελικά Fed Cup, τένις

15:45 Eurosport 2 FIM Endurance
World Championship Λε Μαν (24 ώρες),

16:00 Novasports 24 HD
Κάλιαρι – Φροζινόνε Serie A

16:00 Novasports 5HD
Ουντινέζε – Σασσουόλο Serie A

16:00 Novasports 4HD
Τζένοα – Τορίνο Serie A

16:00 Novasports 3HD
Εμπολι – ΣΠΑΛ Serie A

16:00 Novasports 2HD
Μπολόνια – Σαμπντόρια Serie A

16:00 Novasports 1HD
Λάτσιο – Κιέβο Βερόνα Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo Ημιτελικός, τένις

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μάιντς – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Αουγκσμπουργκ – Στουτγάρδη Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Λεβερκούζεν – Νυρεμβέργη Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

16:45 ΕΡΤ Play4
Ήφαιστος – Άρης Basket League

16:45 ΕΡΤ Play3
Προμηθέας – Πανιώνιος Basket League

16:45 ΕΡΤ Play2
Ρέθυμνο – Περιστέρι Βίκος Cola Basket League

16:45 ΕΡΤ Play1
Κύμη – Λαύριο Basket League

16:45 ΕΡΤ Sports HD
Παράλληλες μεταδόσεις Basket League

16:45 COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ – Ολυμπιακός Basket League

17:00 Eurosport 2
Tour du Finistere Κύπελλο Γαλλίας, ποδηλασία

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Γαλλία – Ρουμανία Ημιτελικά Fed Cup, τένις

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Γουλβς – Μπράιτον Premier League

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Εϊμπαρ – Ατλέτικο Μαδρίτης Primera Division

18:00 Novasports 2HD
Γκινγκάμπ – Μαρσέιγ Ligue 1

19:00 Novasports 1HD
Γιουβέντους – Φιορεντίνα Serie A

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Νοβάρα – Σκαντίτσι ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ γυναικών

19:30 Novasports 3HD
Χρόνιγκεν – Άγιαξ Eredivisie

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Γκλάντμπαχ – Λειψία Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Ράγιο Βαγιεκάνο – Ουέσκα Primera Division

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Νιουκάσλ – Σαουθάμπτον Premier League

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Alistair Overeem – Aleksei Oleinik UFC Fight Night

20:15 ΕΡΤ Sports HD
ΠΑΟΚ-Ηρακλής Τελικός Κυπέλλου βόλεϊ ανδρών

21:00 Novasports 2HD
Στρασβούργο – Μονπελιέ Ligue 1

21:30 Novasports 1HD
Ίντερ – Ρόμα Serie A

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε – Χόφενχαϊμ Bundesliga

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Σοσιεδάδ Primera Division

21:45 Novasports 3HD
Φέγενορντ – Αλκμααρ Eredivisie

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Πόρτο – Σάντα Κλάρα Liga NOS

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here