Αθλητικές μεταδόσεις με Περιστέρι – ΑΕΚ

Ο τέταρτος αγώνας του Περιστερίου με την ΑΕΚ για τους «μικρούς» τελικούς την Basket League ξεχωρίζει στο τηλεοπτικό πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου.

Οι αθλητικές μεταδόσεις

11:00 COSMOTE SPORT 8 HD

SS12 Monte Lerno 1

WRC Ιταλίας

 

12:20 Eurosport 2

Ασιατικό πρωτάθλημα

Ιαπωνία

 

13:05 COSMOTE SPORT 9 HD

Πρώτος Ημιτελικός Γυναικών

FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

 

14:05 COSMOTE SPORT 9 HD

Δεύτερος ημιτελικός γυναικών

FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

 

14:45 Eurosport 2

Γύρος Ουγγαρίας

National Tours

 

15:45 Eurosport 1

Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)

Αγώνες αυτοκινήτου

 

16:00 ΕΡΤ Sports HD

Ολλανδία – Καμερούν

Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών

 

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Ημιτελικός

ATP 250 Libema Open

 

16:30 Eurosport 2

Criterium du Dauphine

Ποδηλασία

 

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Φενέρμπαχτσε – Αναντολού Εφές

TBF Basketball Super League Play Offs

 

17:10 Eurosport 1

Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)

Αγώνες αυτοκινήτου

 

17:50 COSMOTE SPORT 9 HD

Μικρός τελικός γυναικών

FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

 

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Ημιτελικός

ATP 250 Libema Open

 

18:10 COSMOTE SPORT 8 HD

SS14 Monti Ala 2

WRC Ιταλίας

 

18:50 COSMOTE SPORT 9 HD

Τελικός γυναικών

FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία

 

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD

SS15 Monte Lerno 2

WRC Ιταλίας

 

19:00 ΕΡΤ Sports HD

Περιστέρι Βίκος Cola – ΑΕΚ

Τέταρτος μικρός τελικός Basket League

 

19:10 Eurosport 1

Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)

Αγώνες αυτοκινήτου

 

20:00 FOX Sports

Angels – Rays

MLB

 

21:10 Eurosport 1

Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)

Αγώνες αυτοκινήτου

 

21:30 Novasports 1HD

Τρίτη μέρα

US Open

 

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα

ACB Liga Endesa Play Offs

 

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Μάλαγα – Λα Κορούνια

Μπαράζ ανόδου Primera Division

 

22:00 ΕΡΤ Sports HD

Βενεζουέλα – Περού

Copa America

 

22:20 Eurosport 2

Στοκχόλμη

Global Champions Tour

 

23:00 FOX Sports

Diamondbacks – Nationals

MLB

 

23:10 Eurosport 1

Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες)

Αγώνες αυτοκινήτου

 

23:45 COSMOTE SPORT 8 HD

Warrington – Galahad

IBF Featherweight World Championship

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here