Αθλητικές μεταδόσεις με Παναθηναϊκός – Άρης και Βόλος – Ολυμπιακός

Οι αναμετρήσεις Παναθηναϊκός – Άρης και Βόλος – Ολυμπιακός για τη Superleague ξεχωρίζουν στο… φορτωμένο τηλεοπτικό πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (22.12.2019).

Στις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας ξεχωρίζουν ακόμα τα Παναθηναϊκός – Ρέθυμνο και Λάρισα – ΑΕΚ για την Basket League, αλλά και το Τότεναμ – Τσέλσι για την Premier League.Οι αθλητικές μεταδόσεις

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

13:00 Λεγανές – Εσπανιόλ, Primera Division COSMOTE SPORT 2

13:15 Αγιαξ – Ντε Χααγκ, Ολλανδία NOVASPORTS 3

13:30 Αταλάντα – Μίλαν, Serie A NOVASPORTS 2

14:00 Σέφιλντ Γουένσντεϊ – Μπριστολ Σίτι, Championship NOVASPORTS 5

14:30 Μπόχουμ – Ρέγκενσμπουργκ, Γερμανία 2 COSMOTE SPORT 8

14:45 Λεβαδειακός – Απόλλων Πόντου, Super League 2 ΕΡΤ Sports

15:00 Πανασπροπυργιακός – Διαγόρας, Football League ΕΡΤ3

15:00 Οσασούνα – Ρεάλ Σοσιεδάδ, Primera Division COSMOTE SPORT 7

15:00 ΑΕΛ – Πανιώνιος, Super League NOVASPORTS 1

15:30 Ουτρέχτη – Φέγενορντ, Ολλανδία NOVASPORTS 3

16:00 Γουότφορντ – Μάντσεστερ Γ., Premier League COSMOTE SPORT 1

16:00 Λέτσε – Μπολόνια, Serie A NOVASPORTS 24

16:00 Πάρμα – Μπρέσια, Serie A NOVASPORTS 4

16:30 Φορτούνα Ντ. – Ουνιόν Βερ., Bundesliga COSMOTE SPORT 3

17:00 Παναιτωλικός – ΟΦΗ, Super League ΕΡΤ Sports

17:00 Μπέτις – Ατλέτικο Μ., Primera Division COSMOTE SPORT 2

17:15 Βόλος – Ολυμπιακός, Super League NOVASPORTS 2

19:00 Πάντερμπορν – Αϊντραχτ Φρ., Bundesliga COSMOTE SPORT 3

19:30 Λεβάντε – Θέλτα, Primera Division COSMOTE SPORT 2

19:30 Παναθηναϊκός – Αρης, Super League NOVASPORTS 1

21:45 Σασουόλο – Νάπολι, Serie A NOVASPORTS 2

22:00 Ρεάλ Μαδρίτης – Μπιλμπάο, Primera Division COSMOTE SPORT 2

ΜΠΑΣΚΕΤ

17:00 Παναθηναϊκός – Ρέθυμνο, Basket League COSMOTE SPORT 4

19:15 Λάρισα – ΑΕΚ, Basket League ΕΡΤ Sports

19:30 Μπανταλόνα – Μπαρτσελόνα, ACB League COSMOTE SPORT 7

22:30 Τορόντο Ράπτορς – Ντάλας Μάβερικς, ΝBΑ COSMOTE SPORT 4

02:00 Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Λ.Α. Κλίπερς, ΝBΑ COSMOTE SPORT 4

ΒΟΛΕΪ

17:00 ΠΑΟΚ – Κηφισιά, Volley League (A) ΕΡΤ3

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

13:00 Ιωνικός Ν.Φ. – Φίλιππος Β., Premier (A) ΕΡΤ Sports

17:00 Κιέλο – Βέτσλαρ, Bundesliga COSMOTE SPORT 8

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here