Με Λαμία – ΑΕΚ οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Το παιχνίδι της Λαμίας με την ΑΕΚ για τη 16η αγωνιστική της Superleague, ξεχωρίζει από το τηλεοπτικό αθλητικό πρόγραμμα του Σαββάτου 21 Δεκεμβρίου, το οποίο περιλαμβάνει και πολλούς αγώνες από τα κορυφαία ξένα πρωταθλήματα. Οι αθλητικές μεταδόσεις

12:00 novasports.gr
Παναθηναϊκός Κ19 – Άρης Κ19
Ποδόσφαιρο

12:45 Eurosport 1
Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών
Σκι

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Ανόβερο – Στουτγκάρδη
Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Μαγιόρκα – Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο
Δίαθλο

14:20 Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο
Σκι

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον – Άρσεναλ
Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 1HD
Κάρντιφ – Πρέστον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:40 Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο, Ράμσαου Σκι

15:00 ΕΡΤ3
Νίκη Βόλου – Τρίκαλα
Football League

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Mubadala World Tennis
Championship

15:30 ΕΡΤ Play2
Ήφαιστος – Ηρακλής
Basket League

15:30 ΕΡΤ Play1
Κολοσσός – Περιστέρι
Basket League

15:45 ΕΡΤ Play4
Ιωνικός – Πανιώνιος
Basket League

15:45 ΕΡΤ Play3
Άρης – Λαύριο
Basket League

15:50 Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο
Δίαθλο

16:00 Novasports 2HD
Ουντινέζε – Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Λειψία – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Κολονία – Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Σάλκε – Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Μάιντς – Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 ΕΡΤ Play5
Αλ Χιλάλ – Μοντερέι
Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων FIFA 2019

16:40 Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο
Ένγκελμπεργκ Σκι

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Mubadala World Tennis Championship 2019
Τελικός ανδρών Τσιτσιπάς – Ναδάλ

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 Novasports 3HD
Τρουά – Αζαξιό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

17:00 Novasports 1HD
Μίλγουολ – Μπάρνσλι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:45 ΕΡΤ Sports HD
ΠΑΟΚ – Προμηθέας Πάτρας
Basket League

19:00 Novasports 2HD
Ίντερ – Τζένοα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα Βερολίνου – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Λέστερ
Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ – Χετάφε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 ΕΡΤ3
Λίβερπουλ – Φλαμένγκο
Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων (Τελικός)

19:30 Novasports 1HD
Αστέρας Τρίπολης – Ξάνθη
Super League

20:00 ΕΡΤ Sports HD
Λαμία – ΑΕΚ
Super League

20:45 Novasports 4HD
Αϊντχόφεν – Τσβόλε
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Νοβάρα – Κάζαλματζορε
Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Ράιν Νέκαρ – Φλένσμπουργκ
Liqui Moly Bundesliga

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Τενερίφη – Γκραν Κανάρια
Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

21:45 Novasports 5HD
Νις – Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:45 Novasports 3HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Αμιάν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:45 Novasports 2HD
Τορίνο – ΣΠΑΛ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45 Novasports 1HD
Μονακό – Λιλ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here